Kom je graag luisteren naar een aantal good practices? Of wil je reflecteren over je goedgekeurde project met collega's? Dan is het overlegmoment beleidsfocussen zeker iets voor jou!
We gaan aan de slag met de beleidsfocussen innovatie en rationalisatie. En met de basisopdracht 4 voor MSF parallel met de BF Innovatie.
- 9u30: onthaal met koffie
- 10u: beleidsfocus innovatie
- 10u: basisopdracht 4 MSF
- 12u: netwerklunch
- 13u: beleidsfocus rationalisatie
- 15u: einde
sessie Innovatie
Hoe innovatief is jouw federatie? Zit je met een innovatief idee en wil je de slaagkans en duurzaamheid ervan verhogen? Of ben je nog zoekende?
Laat je inspireren door andere sportfederaties of ga samen een uitdaging aan. Zit je nu al met een prangende vraag of een leuk idee? Laat het ons weten!
Sessie Rationalisatie
Wil je meer tijd voor de sport en zie je potentiële efficiëntiewinsten op niet-sportgerelateerde thema’s? De beleidsfocus rationalisatie speelt hierop in! Toch blijft het als federatie soms wat zoeken welk project je wil indienen. Daarnaast is samenwerking met een andere federatie essentieel.
Luister naar de good practices van enkele federaties en krijg tips over de beleidsfocus! Ben je op zoek naar input of een samenwerking voor je project? Dan kan je je idee pitchen tijdens de sessie. Geef het zeker mee in het inschrijvingsformulier.
Medewerkers van gesubsidieerde sportfederaties die verantwoordelijk zijn voor:
- (beleidsfocus) innovatie
- (beleidsfocus) rationalisatie
- basisopdracht 4 multisportfederaties
Sessie basisopdracht 4 multisportfederaties
Tijdens deze sessie gaan we vooral in overleg met elkaar om lopende projecten te versterken en ervaringen uit te wisselen.
Opgelet: aan deze sessie kunnen enkel multisportfederaties deelnemen
Infosessies Sport Vlaanderen
- Sport Vlaanderen organiseerde digitale infosessies over de verschillende beleidsfocussen. Je kan ze online herbekijken.
- Vóór 10 september 2025 zal je je subsidieaanvragen kunnen indienen via het e-loket van Sport Vlaanderen.
Datum | Locatie | Adres | Tijd |
---|---|---|---|
woensdag 07.05.2025 | Het Binnenwerk | Lindenstraat 80, 9100 Sint-Niklaas | 9u30 - 15u |
- 's Middags voorzien we een lunch.
- Na inschrijving ontvang je een aantal dagen vóór het overlegmoment een e-mail met praktische informatie.
Prijs | Groep |
---|---|
Gratis | Exclusief voor federatiemedewerkers |
- Deelname is gratis maar inschrijven is noodzakelijk.
- Deelname is gratis voor 2 deelnemers per federatie. Vanaf de 3de deelnemer betaal je €25 (incl btw) inschrijving.
Annulering
- Kan je er toch niet bij zijn? Geen probleem. Zorg ervoor dat je de annulering ten laatste op 30 april doorgeeft.
- Het event is gratis voor jou, maar niet voor ons. Bij gratis overlegmomenten rekenen we daarom een no show fee aan van €25 bij annulering minder dan 7 kalenderdagen vóór het event.
Inschrijven voor deze bijscholing?
Meld je aan om in te schrijven








