Dag van de Sportclubbestuurder
skip to navigationDynamo Project organiseert de "Dag van de Sportclubbestuurder" jaarlijks in de vijf Vlaamse provincies.
Deelnemers kunnen bij inschrijving kiezen uit verschillende workshops en sessies, afhankelijk van hun eigen interesses en behoeftes. Elke deelnemer kan twee sessies volgen op een voormiddag. Deelnemers aan de Dag van de Sportclubbestuurder in Oost-Vlaanderen, kunnen daarboven aan een voordelig tarief deelnemen aan het namiddagprogramma van het Sportcongres.
Doelpubliek van de Dag van de Sportclubbestuurder zijn uiteraard Vlaamse sportclubbestuurders, maar ook administratieve en sporttechnische coördinatoren van sportfederaties kunnen deelnemen aan de sessies! De opleiding wordt dan ook voor drie uren erkend voor de administratief coördinatoren, de sporttechnisch coördinatoren en de sporttechnisch coördinatoren recreatieve sportbeoefening van sportfederaties (erkenning in aanvraag).
Verloop - Programma en inschrijven - Kostprijs - Erkende bijscholing

Verloop van de Dag van de Sportclubbestuurder:
8u30 ontvangst met koffie en een ontbijtkoek
8u50 welkomstwoord
9u start eerste reeks sessies
10u30 pauze met koffie
11u start tweede reeks sessies
12u30 afsluitende broodjeslunch met koffie en frisdrank
13u30 einde
Programma van de Dag van de Sportclubbestuurder:
|
Dag van de sportclubbestuurder
|
zaterdag |
CC Hasselt |
||
| S1 Recreatie in de sportclub S2 Wegwijs in btw en de sportclub S3 Praktisch online boekhouden voor sportclubbestuurder - zonder btw S4 Het sportclubbestuur als team. Hoe nòg beter samenwerken? S5 Subsidies & ondersteuning voor sportclubs van het provinciebestuur Limburg S6 Netwerken als sportclubbestuurder? S7 Praktisch online boekhouden voor sportclubbestuurder - met btw S8 Effectief communiceren: zo dicht mogelijk langs mekaar praten |
||||
|
Dag van de sportclubbestuurder ![]() |
zaterdag |
HoWest Brugge |
Meer info |
Inschrijven |
| S1 Praktisch online boekhouden voor sportclubbestuurder - zonder btw S2 Wegwijs in btw en de sportclub S3 R.E.S.P.E.C.T in je sportclub S4 Een beleidsplan voor je sportclub. Voorkom een stuurloos schip! S5 Praktisch online boekhouden voor sportclubbestuurder - met btw S6 Mijn sportclub, daar zit muziek in. Wat met de billijke vergoeding? S7 Anders werken met vrijwilligers. Leiding "gevend" communiceren S8 Mijn sportclub in de media |
||||
|
Dag van de sportclubbestuurder |
zaterdag |
UA Campus Drie Eiken |
Meer info (binnenkort) |
Inschrijven (binnenkort) |
| S1 Praktisch online boekhouden voor sportclubbestuurder - zonder btw S2 Wegwijs in btw en de sportclub S3 Vrijwilligers. Wie (juist) zoekt, die vindt! - Over rekruteren en motiveren S4 Het sportclubbestuur als team. Hoe nòg beter samenwerken? S5 -nog te bevestigen- S6 Praktisch online boekhouden voor sportclubbestuurder - met btw S7 Mijn sportclub in de media S8 Babyboomer en pampergeneratie in dezelfde sportclub. Generatiemanagement bij vrijwilligers S9 Effectief communiceren: zo dicht mogelijk langs mekaar praten S10 -nog te bevestigen- |
||||
|
Dag van de sportclubbestuurder |
zaterdag |
Het Pand |
Meer info (binnenkort) |
Inschrijven (binnenkort) |
| S1 Praktisch online boekhouden voor sportclubbestuurder - zonder btw S2 Wegwijs in btw en de sportclub S3 De ladder van leiderschap: in 20 stappen naar de top! S4 R.E.S.P.E.C.T in je sportclub S5 Praktisch online boekhouden voor sportclubbestuurder - met btw S6 Mijn sportclub in de media S7 De ladder van leiderschap: in 20 stappen naar de top! S8 Anders werken met vrijwilligers. Leiding "gevend" communiceren In de namiddag kan je het namiddagprogramma van het Sportcongres volgen! |
||||
|
Dag van de sportclubbestuurder |
zaterdag |
Provinciehuis Vl.-Brabant |
Meer info (binnenkort) |
Inschrijven (binnenkort) |
| S1 Praktisch online boekhouden voor sportclubbestuurder - zonder btw S2 Wegwijs in btw en de sportclub S3 Vergaderen. Last van meetingitis? S4 Wegwijs in verzekeringen voor sportclubs S5 Praktisch online boekhouden voor sportclubbestuurder - met btw S6 Een geslaagd evenement, geen toevalstreffer! S7 Het sportclubbestuur als team. Hoe nòg beter samenwerken? S8 Subsidies voor sportclubs van het provinciebestuur Vlaams-Brabant |
||||
Kostprijs van de Dag van de Sportclubbestuurder
|
Wie |
|
Voordeel-tarief* |
Normale prijs |
||||||
|
|
€12,5 |
€20 |
||||||
|
Dag van de Sportclubbestuurder in Oost-Vlaanderen |
12,5 + 35 |
20 + 40 |
|||||||
|
€155 |
€185 |
|||||||
|
Dag van de Sportclubbestuurder in Oost-Vlaanderen |
155 + 35 |
185 + 40 |
|||||||
|
|
€35 |
€45 |
||||||
|
Dag van de Sportclubbestuurder in Oost-Vlaanderen |
|
35 + 35 |
45 + 40 |
||||||
|
|
€50 |
€60 |
||||||
|
Dag van de Sportclubbestuurder in Oost-Vlaanderen |
50 + 35 |
60 + 40 |
|||||||
|
|
€20 |
€30 |
||||||
|
Dag van de Sportclubbestuurder in Oost-Vlaanderen |
20 + 35 |
30 + 40 |
|||||||
|
|
€185 |
€210 |
||||||
|
Dag van de Sportclubbestuurder in Oost-Vlaanderen |
185 + 35 |
210 + 40 |
|||||||
Alle prijzen zijn inclusief btw.
*Het voordeeltarief is enkel geldig wanneer je voor een bepaalde datum betaalt:
- Limburg: betalen voor donderdag 05/04/2012
- West-Vlaanderen: betalen voor donderdag 14/06/2012
- Antwerpen: betalen voor donderdag 13/09/2012
- Oost-Vlaanderen: betalen voor donderdag 04/10/2012
- Vlaams-Brabant: betalen voor donderdag 18/10/2012
Gelieve na je inschrijving het verschuldigde bedrag over te schrijven op rekeningnummer van de Vlaamse Sportfederatie vzw - Dynamo Project (412-9193431-43) met de mededeling:
DvdS_LIMB_"NAAM DEELNEMER"_"VOORNAAM DEELNEMER" voor de Dag van de Sportclubbestuurder in Limburg op 14/04/2012
DvdS_WVL_"NAAM DEELNEMER"_"VOORNAAM DEELNEMER" voor de Dag van de Sportclubbestuurder in West-Vlaanderen op 23/06/2012
DvdS_ANT_"NAAM DEELNEMER"_"VOORNAAM DEELNEMER" voor de Dag van de Sportclubbestuurder in Antwerpen op 22/09/2012
DvdS_OVL_"NAAM DEELNEMER"_"VOORNAAM DEELNEMER" voor de Dag van de Sportclubbestuurder in Oost-Vlaanderen op 13/10/2012
DvdS_OVL_SPORTCONGRES_"NAAM DEELNEMER"_"VOORNAAM DEELNEMER" voor de Dag van de Sportclubbestuurder in Oost-Vlaanderen & namiddagprogramma Sportcongres op 13/10/2012
DvdS_VLBR_"NAAM DEELNEMER"_"VOORNAAM DEELNEMER" voor de Dag van de Sportclubbestuurder in Vlaams-Brabant op 27/10/2012
Erkende bijscholing
De Dag van de Sportclubbestuurder wordt erkend als decretale bijscholing voor STC, STCR en AC van Vlaamse sportfederaties voor 3 uur.
Aansluitend op de Dag van de Sportclubbestuurder in Gent kan je het namiddagprogramma van het Sportcongres volgen dat erkend wordt voor STC, STCR en CT voor 3 uur. Volg je het volledige programma van het Sportcongres, dan geldt de erkenning voor 6 uur.
Contact
Meer >>
Pieter Hoof
Deze Helpdesk medewerker Helpt u snel verder!!
09 243 12 94
Gratis managementondersteuning voor sportclubs aangesloten bij een VSF federatie.





