Sport en Ethiek: algemeen
Gespreksavond "Op zoek naar ethiek in de sport" (8 oktober 2009)
28/09/2009
Twee experts in de sportethiek, Prof. Ignaas Devisch en Prof. Marc Maes, geven elk in een half uur hun visie over ethiek in de sport. Daarna krijgt het publiek de kans om vragen te stellen en in debat te treden. Wat is ethiek in de sport en wat zou het moeten zijn?
Sprekers
Prof. Ignaas Devisch is professor in ethiek, filosofie en medische filosofie. Hij is verbonden aan de Universiteit Gent en de Arteveldehogeschool. Hij publiceert zowel op het terrein van sociale en politieke filosofie als dat van de medische filosofie, sportfilosofie en ethiek.
Prof. Marc Maes is gewezen directeur van het Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité (BOIC), en Academisch Verantwoordelijke voor de Belgische Olympische Academie. Hij is professor Sport en Ethiek en Sportmanagement aan de Universiteit Gent.
Wanneer?
Donderdag 8 oktober 2009, 20 tot 22u
Waar?
Geuzenhuis, Kantienberg 9, Gent
Gratis toegang
Iedereen is welkom. Wel graag vooraf inschrijven, dan weten wij hoeveel stoelen we moeten klaarzetten. Inschrijven kan via info@demaakbaremens.org of 03/ 205 73 10. Vermeld uw naam en het aantal personen.
Sophie