Sport Voor Allen: massasportevenementen
VSF in adviescommissie massasportevenementen
21/10/2008
In onze nieuwsflash van 11 juli 2008 informeerden we over de subsidies voor de organisatie van massasportevenementen. Deze subsidies worden gegeven aan vzw’s die een duurzaam en laagdrempelig evenement organiseren voor minstens 500 deelnemers en dit in samenwerking met relevante partners.
Sportfederaties komen voor deze subsidies in aanmerking, voor zover het evenement niet te nauw aansluit bij hun reguliere werking. Het evenement moet plaatsvinden in Vlaanderen of in het tweetalige gebied Brussel-Hoofdstad en moet onderbouwd zijn met een gerichte communicatiestrategie.
Aanvragen voor evenementen vanaf december 2008 tot en met mei 2009 moesten voor 1 oktober 2008 ingediend worden. De Vlaamse Sportfederatie is vertegenwoordigd in de adviescommissie die het reglement vermeldt. De commissie geeft advies aan minister Anciaux, die midden november zijn beslissingen bekend maakt.
Extra info:
http://www.cjsm.vlaanderen.be/sport/projecten_subsidiering/sportend_vlaanderen/index.html